Dana 24.3.2018 godine u Tešnju održan je 10-ti jubilarni kickboxing kup na kojem je učešće uzelo oko 700 takmičara iz 15 zemalja.
Naš klub su predstavljali Ema Bajrić i Rasim Alunović koji su imali odlične nastupe i osvojili srebrene medalje.
Ema je u polufinalu savladala predstavnicu Srbije jednoglasnom sudijskom odlukom dok je u finalu izgubila 2:1 od takmičarke iz Sarajeva. Iako je Sarajka pokazala hrabrost i izdržljivost u ovom meču prema našem mišljenju i mišljenju nekolicine stručnjaka iz kickboxinga koji su gledali meč Ema je apsolutno dominirala tako da smo ostali zatečeni nepravednom sudijskom odlukom.
Rasim je u četvrtfinalu savladao Božidara Kovačevića iz Crne Gore dok je u polufinalu bio bolji od Salima Shilbaye iz Izraela. Rasim je u oba meča dominirao ali je već u prvom meču zadobio povredu skočnog zgloba lijeve noge što ga je spriječilo da u finalu izađe na megdan Sarajevskom šampionu Harisu Biberu tako da smo zlato na žalost morali prepustiti bez borbe.