U Sarajevu je održan međunarodni kickboxing turnir Grand Prix BiH 2017 na kojem je učešće uzelo 541 takmičar iz 7 zemalja.

KBS FFAVORIT BH iz Bihaća su predstavili četri takmičara u disciplini low kick osvojivši isto toliko medalja.

Rasim Alunović -71 kg bronza

Adil Ćenanović -67 kg bronza

Amra Okugić -56 kg srebro

Ema Bajrić -60 kg zlato

Ema je u polufinalu jednoglasnom sudijskom odlukom pobjedila Fatimu Kurdić iz kickboxing akademije Ilidža dok je u finalu takođe jednoglasno savladala Dženetu Ljubijankić iz Kbs Zino iz Bihaća što je bilo dovoljno da osvoji pehar za najbolju juniorku na turniru u disciplini low kick.

Mlada Bišćanka (16god) uspjela je i na ovom turniru pokazati da je talenat čije vrijeme tek dolazi a činjenica da se bori u uzrasnoj kategoriji starijih juniorki (do 19god) dovoljno govori o hrabrosti i odlučnosti ove mlade sportašice da ove godine uđe u juniorsku kickboxing reprezentaciju BiH.