Od 22-29.08.2015 godine u San Sebastianu (Španija) održalo se Europsko juniorsko prvenstvo u kickboxingu gdje je u sklopu kickboxing reprezentacije BiH uzela učešće i naša takmičarka Ajla Vojić koja je nastupila u disciplini K-1 kategorija -60 kg.

Ajla je u polufinalnom meču pobijedila klasičnim nokautom Deu Predrijević iz Hrvatske dok je u Finalnom meču tijesno izgubila od Valentine Keri iz Srbije. Finalni meč je blago rečeno bio ravnopravan a obje takmičarke su prikazale vrhunski kickboxing.

Ovo je do sada bio naj bolji nastup juniorske kickboxing reprezentacije BiH gdje smo osvojili 15 medalja od kojih 4 zlatne , 3 srebrene i 3 bronzane.

Europsko srebro koje nam je u Bihać donijela Ajla Vojić je veliki uspjeh s obzirom da do sada u BiH je ovo prva srebrena medalja u disciplini K-1 u ženskoj konkurenciji te je samin tim od velikog značaja za naš kolektiv , grad Bihać i BiH.