Završen je treći dio Državnog prvenstva u disciplini K1 style. Naš kolektiv su predstavljali Ema Bajrić , Šejla Oraščanin , Ajla Vojić i Rasim Alunović i osvojili dva zlata i dva srebra.
Ema Bajrić je odlično započela finalni meč međutim već u drugoj rundi je povreda skočnog zgloba koju vuče već nekoliko mjeseci bila odlučujuća da ne nastavljamo dalje i rizikujemo veću štetu.
Šejla je bila dominantna u finalu protiv takmičarke iz Konjica i jakim tempom prinudila je na predaju. Šejla je proglašena i za najbolju takmičarku na Državnom prvenstvu u disciplini K1.
Ajla je u finalu sudijskom odlukom 2: 1 pobjedila takmičarku iz Sarajeva i samim tim objedinila titule prvakinje BiH u tvrdim disciplinama.
Rasim je radio finale u seniorskoj konkurenciji "A" klase protiv iskusnog reprezentativca BiH Milana Babića iz Gacka. Prema ocjeni mnogih stručnih lica u dvorani to je bio najbolji meč na prvenstvu a slavio je sedmorostruki prvak BiH Babić odlukom sudija 3:0.
Odlični nastupi naših takmičara a čestitamo i našim protivnicima na odličnim mečevima.
Takođe u Gacku je održana i skupština kickboxing saveza BiH na kojoj je upriličena dodjela priznanja najboljim takmičarima za 2017 godinu a naša Ema je dobila priznanje za najbolju juniorku u BiH .

Dana 14.04.2018 godine na Palama održano je Državno prvenstvo u disciplini low kick na kojem je učešće uzelo oko 250 takmičara iz 50-ak klubova. Naš kolektiv je nastupio sa 6 takmičara i u ukupnom poretku klubova zauzeo visoko 2 mjesto u disciplini low kick. Osvojili smo 3 zlata , 2 srebra i bronzu.
Seniori Ajla Vojić , Šejla Oraščanin i Rasim Alunović su brilijirali i osvojili titule Državnog prvaka a Ajla vojić je sa dvije ubjedljive pobjede proglašena za najbolju seniorku na prvenstvu. Ajla je nakon jednogodišnje pauze pokazala da je još uvijek u vrhu kickboxing scene i da može praviti velike rezultate i u seniorskoj konkurenciji.
Šejla je nakon dugogodišnje dominacije u mekim disciplinama ušla na velika vrata i u ring pobjedivši prošlogodišnju prvakinju Države i jednu od boljih takmičarki u regiji Amru Babajić iz Tuzle.
Rasim Alunović je u finalu bio dominantan nad domaćim protivnikom sa Pala i još jednom pokazao da je borac čije vrijeme zasigurno tek dolazi.
Odlični su bili i naši juniori Ema Bajrić , Elhana Velić i Almir Mujagić.
Ema je izgubila u finalu sudijskom odlukom 2:1 gdje su nijanse odlučivale ali obzirom na povredu koju Ema vuče već mjesec dana nismo je mogli gledati u punom sjaju.
Elhana i Almir su debitiovali i pokazali zavidno znanje i hrabrost u ravnopravnim mečevima sa puno starijim i iskusnijim protivnicima.

Dana 24.3.2018 godine u Tešnju održan je 10-ti jubilarni kickboxing kup na kojem je učešće uzelo oko 700 takmičara iz 15 zemalja.
Naš klub su predstavljali Ema Bajrić i Rasim Alunović koji su imali odlične nastupe i osvojili srebrene medalje.
Ema je u polufinalu savladala predstavnicu Srbije jednoglasnom sudijskom odlukom dok je u finalu izgubila 2:1 od takmičarke iz Sarajeva. Iako je Sarajka pokazala hrabrost i izdržljivost u ovom meču prema našem mišljenju i mišljenju nekolicine stručnjaka iz kickboxinga koji su gledali meč Ema je apsolutno dominirala tako da smo ostali zatečeni nepravednom sudijskom odlukom.
Rasim je u četvrtfinalu savladao Božidara Kovačevića iz Crne Gore dok je u polufinalu bio bolji od Salima Shilbaye iz Izraela. Rasim je u oba meča dominirao ali je već u prvom meču zadobio povredu skočnog zgloba lijeve noge što ga je spriječilo da u finalu izađe na megdan Sarajevskom šampionu Harisu Biberu tako da smo zlato na žalost morali prepustiti bez borbe.

EEUROPSKI KUP "KARLOVAC OPEN"2018

Protekla 3 dana je održan Europski kup u Karlovcu na kojem su nastupili i naši takmičari Ema Bajrić i Rasim Alunović.

Ema očekivano zlatna.

Rasim srebreni na svom prvom seniorskom turniru. Nakon što je u polufinalu savladao Igora Popovića iz Srbije u današnjem finalnom meču je izgubio 2:1 od Syrotenko Andria iz Ukrajine.

Čestitke našim borcima koji su dostojno predstavili naš klub , grad , kanton i našu najdražu Bosnu i Hercegovinu...